Halo !! Idziemy do przodu – DLA WAS – NOWY KIERUNEK = NOWE MOŻLIWOŚCI !!!!
Potrzeba rozwoju tkwi w każdym z nas, musimy dać sobie szansę 🙂

Sekretariat Szkoły czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 ORAZ W SOBOTY I NIEDZIELE OD 8.00 DO 12.00
Dzisiaj proponuję Wam całkowicie nowy kierunek w naszej szkole UWAGA – Wizażystka/Stylistka !!!!
Na Kierunku Wizażystka/Stylistka dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić analizę kolorystyczną, określić rodzaj cery oraz dobrać makijaż odpowiedni do typu urody. Nauczysz się korygować niedoskonałości urody, kreować wizerunek i poruszać się w najnowszych trendach mody !!!
Zdobędziesz wiedzę o tym jak wykonywać makijaże okolicznościowe, wieczorowe, dzienne, a także makijaże fashion i makijaże do sesji zdjęciowych.
Wizażystka/Stylistka wie , jakiego makijażu unikać przy danym typie urody, a jaki na pewno się sprawdzi. Ma ona także doskonałe wyczucie stylu i potrafi znaleźć perfekcyjne połączenie elementów stroju i kolorów w zależności od sylwetki, rodzaju cery i koloru skóry klienta lub klientki.
Poznasz najnowsze trendy na rynku i renomowane firmy produkujące kosmetyki. Nauczysz się jak opracowywać autorskie wzory makijażu.
Po ukończeniu kierunku Wizażystka/Stylistka możesz podjąć pracę w salonach kosmetycznych, w renomowanych firmach kosmetycznych, a także otworzyć własną działalność w tej branży.
A może zrobisz to DLA SIEBIE – czemu nie ?
Serdecznie zapraszamy 🙂
Zadzwoń dowiedz się więcej – 793 -049-051
Nasz adres : ul. Owocowa 12 Piotrków Tryb.